روزهای طلایی زندگی

به پاس زیبایی عشق ، عشق بورز و جاودانه باش

سه سال پیش در چنین شبی در یکی از باغهای این شهر جشنی بر پا بود که من و آقای همسر ستاره اون جشن بودیم.نمی دونم عروسهای دیگه در مورد مراسم عروسیشون چه نظری دارند اما به من اونشب بی نهایت خوش گذشت و قشنگترین شب زندگیم بود.

سه سال از شروع زندگی مشترکمون گذشت.

سه سال پر از اتفاقات مختلف.سه سال که هم روزهای تلخ داشت و هم روزهای شیرین .سه سال پر از شادی و غم.تو این سه سال تو شادیها با هم خندیدیم و تو غمها هم همونطوری که بهم قول داده بودیم دست همدیگه رو رها نکردیم و همدیگه رو تنها نگذاشتیم.با هم یاد گرفتیم که چطور زندگیمون و مدیریت کنیم و اجازه ندیم دیگران با حرفها و رفتارهاشون رابطه مون و خراب کنند.یاد گرفتیم که توی هر شرایطی شاد باشیم و عاشق و اجازه ندیم هیچ مشکلی شادیهامون و ازمون بگیره. تو این سه سال با هم بزرگ شدیم و از لحاظ فکری با هم رشد کردیم و زندگیمون روز به روز بهتر شد.

و خدا را شکر الان بعد از گذشت سه سال با اطمینان می تونم بگم که من در زندگیم و در کنار آقای همسر بینهایت احساس خوشبختی می کنم و خدا را بخاطر داشتن آقای همسر و تمامی نعمتهایی که به من ارزانی داشته بسیار شاکرم.

 

سومین سالگرد پیوند آسمونیمون مبارک

 

 

 


ادامه مطلب

[ سه‌شنبه ۸ مهر ۱۳٩۳ ] [ ۸:٢۱ ‎ب.ظ ] [ آلیس ]

[ نظرات () ]

سلام

بعضی حس ها خیلی خاصه.اون زمانی که ما بچه بودیم از این دستگاههای آپارات برای پخش فیلم داشتیم.یه چیزی مشابه همینها که تو سینما ها استفاده می شه.فیلمهای تولدها و دوران بچه گیمونم رو همون نوارها بود  و با آپارات تماشاش می کردیم.خوب اون زمان ضبط و پخش فیلم اول به اینصورت بود و بعد ویدئو های نوار کوچیک سونی اومد و بعدشم ویدئو های نوار بزرگ.خلاصه که مثل دنیای الان همه چیز کامپیوتری و راحت و در دسترس نبود و خدا می دونه که ما با دیدن یه کارتون از والت دیزنی تو اون زمان چه ذوقی می کردیم.درسته امکانات اون زمان خیلی محدود بود اما مطمئنم لذتی که ما در اون زمان با همون امکانات محدود از زندگی می بردیم و بچه های ما نمی برن.

داشتم می گفتم که بعضی حس ها خیلی خاصه.دقیقا مثل حسی که من بعد از پیدا کردن کارتون تخت خواب سحر آمیز پیدا کردم.این کارتون و ما نوارش و داشتیم و با همون دستگاه اپارات نگاه می کردیم. البته نسخه کامل هم نبود و فقط یه قسمتهاییش بود ولی همونشم برامون کلی لذت بخش بود. مخصوصا که مثل همه کارتون های اون دوران دوبله فوق العاده قشنگی هم شده بود.خلاصه که دیدن دوباره این کارتون بدجور من و برد به اون زمانها.یادش بخیر.

 


ادامه مطلب

[ دوشنبه ٧ مهر ۱۳٩۳ ] [ ٩:٤٥ ‎ق.ظ ] [ آلیس ]

[ نظرات () ]