روزهای طلایی زندگی

به پاس زیبایی عشق ، عشق بورز و جاودانه باش

بچه ها یکی از خانمهای جوان فامیلمون براش یه مشکل بزرگی پیش اومده.این خانم عین خواهرم می مونه و خیلی به من نزدیکه .می شه ازتون خواهش کنم براش دعا کنید؟؟

دارم از فکر و خیال دیوونه می شمگریهگریهگریه

[ پنجشنبه ٢۸ خرداد ۱۳٩٤ ] [ ۱٠:٥۳ ‎ب.ظ ] [ آلیس ]

[ نظرات () ]

سلام

الان ساعت 12:30 شبه و منم افتادم رو مود نوشتن و همش دلم می خواد بنویسم.کلی هم کار دارم و فکر کنم تا 2 شب طول بکشه.اصلا اون آهنگه بود که حببب می خوند من مرد تنهای شبم منظورش منم بس که کارهام و شبونه انجام می دهم. البته واسه من باید بگه من زن تنهای شبمنیشخند

یه نصیحت خواهرانه رو از من قبول کنید.تو زندگیتون دنبال شرایطی باشین که خوشحالتون کنه که راضیتون کنه که شادتون کنه. سعی کنید بیشتر از هر چیزی تو زندگی به شاد بودن اهمیت بدین.از ته دل بخندین ، برقصین ، بلند بلند آواز بخونید ، ورزش کنید با کسانی که بهتون آرامش می دن رفت و آمد کنید و خلاصه هر کاری انجام بدین که شاد باشین و از تک تک ثانیه های عمرتون لذت ببرین. باور کنید زندگی ارزش غصه خوردن و غمگین بودن و نداره. پس تا جایی که می تونید تمام عوامل غصه ناک و از خودتون دور کنید تا به آرامش برسین.

یک آقای کارشناسی در تلویزیون صحبت می کرد و حرف جالبی زد.گفت یاد بگیرین که شما مسئول اصلاح آدمها نیستید. سعی نکنید بخاطر دلسوزی یا هر چیز دیگه دنبال برطرف کردن مشکلات روحی و روانی دیگران باشید بگذارین هر کسی خودش مشکلش و حل کنه و شما به فکر سلامتی روح و روان خودتون باشین.

 

 

 

[ چهارشنبه ٢٧ خرداد ۱۳٩٤ ] [ ۱٢:۳٠ ‎ق.ظ ] [ آلیس ]

[ نظرات () ]

خیلی برام جالب بود و در مورد من خیلی صادق بود.حیفم اومد اینجا نگذارمش:

 

 طالع بینی رفاقت .. متولد چه ماهی هستی؟

 

🌸فروردین: رفاقتشون خیلی سرسنگینه.. بدیاتو میبخشن ولی همش خودخوری میکنن که چرا بخشیدنت..
کار زشتتو به روت نمیارن ولی هرگز هم فراموش نمیکنن..


🌼اردیبهشت : هر حرفی میزنن از رو سادگیه همه فک میکنن با سیاستن ولی اینجوری نیس!
 رفیق خوبیه خنگ بازی زیاد در میاره ممکنه از دستش کلافه بشی ولی تو اوج عصبانیتت فقط نیگات میکنن..

 🌹خرداد: تو رفاقت تا پای جون هستن باهات.. با هرکسی رفاقت میکنن.. بهشون میگن رفقای شاهرگی!!
مغرورن ولی غرورشون بیجاست چون قلبا با همه خاکی ن..🍀تیر : اینا از بدو تولد زرنگ به دنیا اومدن سیاست ینی تیر ماهی ..
 قلبشون مثه آینه صافه ولی مغزشون ترافیک افکار داره.. خیلی رفیق بازن .. با هر کسی دم گرم نمیشن..


🌽مرداد: اینا همه خوبیارو یه جا دارن مغرور و متعصبن ..
تو رفاقت با معرفتن اگه میخوای نگهش داری همیشه بهش بی دلیل کادو بده.. خدا نکنه از چشمش بیفتی چون همزمان با تی پا از قلبش بیرونت میکنه!


🌻شهریور: دلسوزن.. رک و بی پرده حرف میزنن.. با همه مثه خونواده شون برخورد میکنن همه دوسدارن باهاش باشن .. به هیچکس نه نمیگه .. ولی خدا نکنه باهات لج بیفته! یکدنده س!


🍁مهر : مهرماهی ینی نماد عدالت تو هر خونه ای که باشن همه جوره عدالت برقراره .. تو رفاقت ثابتن فقط یک نفر برای همیشه دوستش میمونه .. با هیچکس رفاقت نداره ولی خیلی مهربونه .. هرگز یه حرفو برای یک مهر ماهی دوبار تکرار نکن چون محاله دوبار به یک حرف گوش بده..


🍂آبان: اینا رو هیچکس تا حالا نشناخته .. ولی هرکس که باهاشون رفاقت کرده ازین آدما ناراضی نبوده.. جذابیت خاص خودشونو دارن.. تو رفاقت با این آدم باید خیلی لوکس و شیک باشی..


☔️آذر: نمیشه شناختش .. ولی عین حال ساده زندگی میکنه در برابر جنس مخالف خیلی مغروره .. ولی با دوست همجنسش تا آخر دنیا پایه س.. یه آذری محاله رفیقشو بخاطر جنس مخالف خراب کنه..


⛄️دی: اینارو هرگز از خودتون نرجونید.. قلبشون خیلی صافه .. خدا همیشه هوای قلب مهربون اینارو داره..
بهشون بدی نکن چون باهات تموم نمیکنن ولی هزار بار کار بد تو به رخت میکشن تا قطره قطره آب بشی..


💧بهمن : بهمنی یعنی رفاقتِ ناب دوستی با یه بهمنی لیاقت میخواد .. زیر و رو کشی در برابر یه بهمن ماهی ریسک بزرگیه چون چیزیو که قبول نداشته باشه محاله تو کتش بره.. هرگز با یه بهمنی شوخیِ فیزیکی نکن چون بارت آخرت میشه..


🌈اسفند: رفاقت با یه اسفند ماهی یعنی دستیابی به آرامش و اطمینان .. اینا خیلی راز دار و صبورن .. خشنونت در کارشون نیس خیلی صلح جو و آرامش طلبن .. زندگی سالمی دارن .. هرگز فک نکن تو اونو انتخاب کردی .. اینا تو انتخاب دوست خیلی دقیقن تا خوب نباشی باهات دوس نمیشن..

[ چهارشنبه ٢٧ خرداد ۱۳٩٤ ] [ ۱٢:۱٠ ‎ق.ظ ] [ آلیس ]

[ نظرات () ]

تفاوت از زمین تا آسمان است ...

پرواز که کنی ، آنجا میرسی که خودت میخواهی
پرتابت که کنند، آنجا میروی که آنان میخواهند ..
پس پرواز را بیاموز .....!!!
پرنده ای که «پرواز» بلد نیست ،،
به «قفس» میگوید ...

تقدیر

[ پنجشنبه ٢۱ خرداد ۱۳٩٤ ] [ ٦:٢٧ ‎ب.ظ ] [ آلیس ]

[ نظرات () ]

سلام به همگی

ببخشید که یه مدت نبودم و نگرانتون کردم.قبل سال تحویل می خواستم براتون پست بگذارم که متاسفانه فرصت نشد. الانم که دیگه خیلی زشته سال جدید و تبریک بگم نه؟؟

فقط آرزو می کنم امسال برای همتون پر از اتفاقای خوب و روزهای شاد باشه.

عرض کنم خدمتتون که زندگی در جریانه و منم تمام سعیم و می کنم که از روزهای عمرم درست استفاده کنم.بیشتر از همه دارم سعی می کنم که چیزهایی که  تو این مدت از دست دادم و دوباره بدست بیارم. یکیش تناسب اندامم بود که خدا رو شکر فقط 3 کیلو دیگه مونده تا به وزن هدفم برسم. یکیش مدرک ارشدم بود که گرفتم.بقیه شم اجازه بدین خورد خورد بگم.از همه اینها مهمتر اعتماد به نقسم بود که دارم روش کار می کنم تا مثل روز اولش بشه و در مجموع خیلی امیدوارم که تا پایان نیمه اول امسال تمام خواسته هام محقق بشه.

مهمترین چیزی که این روزها دارم روش کار می کنم اینه که برای خودم زندگی کنم و بس.یعنی کاری رو انجام بدم که از خودم رضایت داشته باشم و جوری زندگی کنم که از نظر خودم بهترین باشه و خوشحال باشم.البته تا اونجایی که بشه سعی هم می کنم که کسی رو ناراحت نکنم، ولی اگه کسی بخواد بهمم بریزه قطعا از زندگیم حذف می شه.یه جایی خوندم اگه کسی در خقتون بد کرد  و نتونستین ببخشینش سعی نکنید بدیش و  تلافی کنید چون اینطوری شما هم تبدیل به یه آدم بد می شین . فقط باهاش قطع رابطه کنید و عجیب این چمله به دلم نشست.

خلاصه که این روزها بیشتر به خودسازی می گذره.سعی می کنم زود به زود بنویسم اما واقعا بعضی اوقات حرف خاصی برای نوشتن نیست.

پی نوشت: آهنگ وبلاگم و خیلی دوست می دارم

[ پنجشنبه ٢۱ خرداد ۱۳٩٤ ] [ ٥:۱٢ ‎ق.ظ ] [ آلیس ]

[ نظرات () ]