روزهای طلایی زندگی

به پاس زیبایی عشق ، عشق بورز و جاودانه باش

امروز موندم خونه که یکم اوضاع خونه رو سرو سامون بدم.خدا رو شکر که فعلا سرکار نمی رم که مجبور بشم برای یه روز مرخصی کلی با همه سر و کله بزنم.کار ما هم حساسه و واقعا درک می کنم که نبود یه نیرو چقدر کار بقیه رو دچار مشکل می کنه.

خونه کوچیک یه سری مزایا داره و یه سری معایب.حسنش اینه که یه چرخ بزنی همه خونه تمیز می شه و کلا تمیز کردنش راحته.اما عیبشم اینه که کافیه چند تا تیکه چیز این ور و اون ور بگذاری و یهو می بینی خونه نیست که شده بازار شام!! یعنی همونقدر که سریع تمیز می شه سریع هم کثیف می شه.

بالاخره یکی از تصمیمات چند وقت اخیرم و عملی کردم و وقت گرفتم برای لیزر.شنیدم لیزر روی پوستهای سفید و موهای نسبتا ضخیم بهتر جواب می ده و این دقیقا دو ویژگیه که من دارم. امیدوارم که واقعا همینطور باشه و جلسات زیاد طولانی نشه.

کلی برای یکی دو سال آینده برنامه دارم که دارم کم کم عملیش می کنم.یکیش مربوط به همین نوشتن های پراکنده و وبلاگه که شده جزئی از زندگی من.یکیش مربوط به موبایلمه که یه خط اعتباری خریدم و می خوام از اون استفاده کنم که اینقدر هر ماه پول الکی نریزم تو جیب مخابرات. به مرور شاید در مورد بقیه اش هم اینجا نوشتم.

تا بعد...

 

[ دوشنبه ٢٠ خرداد ۱۳٩٢ ] [ ۱۱:٥٤ ‎ق.ظ ] [ آلیس ]

[ نظرات () ]