سلام

باز هم ماه بهمن اومد و بدو بدو ها شروع شد.اصلا بین تمام ماههای سال این ماه بهمن و اسفند و فروردین یه چیز دیگست.آدم یه هیجان خاصی داره و به نظر من همه مردم خیلی با نشاط ترند.این و اگه یکم تو خیابونها بچرخی کاملا متوجه می شی.

تو این مدتی که ننوشتم اتفاقات زیادی افتاده . هم خوب هم بد اما فعلا نه حس نوشتنش هست و نه وقتش.ایشالله تو یه پست خصوصی براتون می نویسم چه خبره. راستی قالب وبلاگم و دیدین عوضش کردم؟؟ اون عکس کنار صفحه رو هم دیدین دیگه.عکس مال شب عقدمونه تو فرحزاد.یادتونه دیگه اینجا کامل درباره اونشب نوشته بودم.این قالب جدید رو هم دوست دارم حس خوبی بهم می ده.

برای حسن ختام هم عکس درخت کاج خونمون رو می گذارم که برای کریسمس تزئینش کردیم.من همیشه از بچگی عاشق شخصیت بابانوئل و کاجهای کریسمس بودم.آقای همسر هم برام یه کاج مخصوص کریسمس خرید که همیشه تو بالکن خونمونه و فقط کریسمس به کریسمس میاد داخل و تزئین می شه و حدود یه هفته تو خونمون می مونه و دوباره برمی گرده تو بالکن(این کاج ها با کاج های مطبق که داخل خونه نگهداری می شه فرق می کنه.بهش کاج نوئل می گن و نمی شه داخل خونه نگهشون داشت.باید تو هوای آزاد و جای خنک باشند).این عکس هم برای کریسمس امساله:

 

یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما به خاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید

و تمام درهای بسته برایش باز شد...

"اگر تمام درهای دنیا هم به رویت بسته شدن ، به طرف درهای بسته بدو؛ چون خدای تو و یوسف یکیست"

/ 1 نظر / 17 بازدید