شاد بودن حق مسلم ماست

سلام

الان ساعت 12:30 شبه و منم افتادم رو مود نوشتن و همش دلم می خواد بنویسم.کلی هم کار دارم و فکر کنم تا 2 شب طول بکشه.اصلا اون آهنگه بود که حببب می خوند من مرد تنهای شبم منظورش منم بس که کارهام و شبونه انجام می دهم. البته واسه من باید بگه من زن تنهای شبمنیشخند

یه نصیحت خواهرانه رو از من قبول کنید.تو زندگیتون دنبال شرایطی باشین که خوشحالتون کنه که راضیتون کنه که شادتون کنه. سعی کنید بیشتر از هر چیزی تو زندگی به شاد بودن اهمیت بدین.از ته دل بخندین ، برقصین ، بلند بلند آواز بخونید ، ورزش کنید با کسانی که بهتون آرامش می دن رفت و آمد کنید و خلاصه هر کاری انجام بدین که شاد باشین و از تک تک ثانیه های عمرتون لذت ببرین. باور کنید زندگی ارزش غصه خوردن و غمگین بودن و نداره. پس تا جایی که می تونید تمام عوامل غصه ناک و از خودتون دور کنید تا به آرامش برسین.

یک آقای کارشناسی در تلویزیون صحبت می کرد و حرف جالبی زد.گفت یاد بگیرین که شما مسئول اصلاح آدمها نیستید. سعی نکنید بخاطر دلسوزی یا هر چیز دیگه دنبال برطرف کردن مشکلات روحی و روانی دیگران باشید بگذارین هر کسی خودش مشکلش و حل کنه و شما به فکر سلامتی روح و روان خودتون باشین.

 

 

 

/ 1 نظر / 72 بازدید
زیر این آسمون آبی (فاطیما)

کاملا موافقم