آدمهای دروغین

تو فیس یه بنده خدایی نوشته بود خونه تکونی خر است!!

این الان دقیقا شرح حال منه.الان هر کی وارد خونه ما بشه انگار داخلش بمب منفجر شده چونه همه جا رو با هم ریختم بیرون و هنوز تمیز نشده.تنها جایی که می شه نشست و خوابید فعلا فقط تخت خوابمونهنیشخند ازامروز می خوام سبزه رو هم بریزم ایشالله که مثل دو سال گذشته خوب و پرپشت سبز بشه.تا به حال فقط عدس و ماش سبز کردم اما امسال می خوام گندم سبز کنم فکز می کنم سبز کردنش راحت تر هم باشه.مامانم که می گه زودتر سبز می شه.

راستی بارز ترین خصلت شخصیتیه شما چیه؟؟ برای من صداقت و راستگوییه.یعنی توی این دنیا هیچ چیزی به اندازه دروغ عصبانیم نمی کنه.البته دروغ منظورم از این دروغ های مصلحتی کوچولو نیستها.منظورم دروغ های بزرگ و شاخداره.دیدین بعضی آدمها چقدر راحت دروغ می گن؟؟ به قول معروف این جور افراد یه روده راست تو شکمشون نیست.یعنی اینقدر راحت دروغ می گن که آدم دهنش باز می مونه از تعجب.این جور آدمها خودشون ،شخصیتشون و کل زندگیشون دروغ و غیر واقعیه.یعنی خودشون و شخصیتشون و زندگیشون و جوری نشون می دن که نیستن. خودشون و اینقدر خوب نشون می دن که پیش خودت فکر می کنی از این آدم دیگه بهتر وجود نداره ولی هر چی بیشتر بهشون نزدیک می شی بوی تعفن خودشون و زندگیشون و بیشتر احساس می کنی.این جور آدمها اصلاح پذیر نیستند. یعنی هرچقدرم مقابلشون صبور باشی و به روشون نیاری که همه حرفهاشون دروغه باز هم  متنبه نمی شن که نمی شن.تنها راهش اینه که ازشون دوری کنی و بگذاری تو همون دنیای دروغین خودشون زندگی کنند.نمی دونم مشکل اینجور آدمها دقیقا چیه ؟ اما از نظر من اینجور آدمها ضعف شخصیتی شدیدی دارند که به هر دلیلی می تونه باشه(البته به عقیده من این مشکلات بیشتر جنبه خانوادگی داره چون شخصیت آدمها تو خانوادشون شکل می گیره) و با این دروغها سعی می کنند مشکلات شخصیتیشون و پنهان کنند و خودشون و تو جامعه معقول نشون بدن تاهمه جذبشون بشن.

این آدمها شدیدا مورد تنفر من هستند و امیدوارم تو زندگیتون هیچ وقته هیچ وقت با چنین آدمهای مریضی روبرو نشین. آمینلبخند

 خدایا مرسی که همیشه کنارمی و دستم و می گیری و نمی گذاری اشتباه کنم.مرسی که حقیقت و بهم نشون دادی.باز هم مراقبم باش 

 

تا بعد....

/ 3 نظر / 242 بازدید
هدیه

آلیس جون من امسال اولین سالمه،عدس گذاشتم سبز بشه آزمایشی که خوب هم شده،کلی هم ذوقشو کردم،اصلیشو میخوام گندم بزارم. بارزترین خصلت خوب من همه میگن بامعرفت بودنمه که آدمهارو درشرایط بد تنها نمیذارم.اما خصلت بدم فکر کنم متکبر بودنمه. درمورد اون آدمها هم من یه چیز کلی رو مدام دارم باخودم تمرین میکنم اونم اینکه از آدمها اندازه شعورشون توقع داشته باشی حداقل اینجوری کمتر اذیت میشی.[لبخند]

لیلی

کسی که دروغ میگه یعنی خودش کار خودش و شخصیت خودش رو قبول نداره