قرص

یه مدتی بود می خواستم این مطلب و بنویسم شاید به درد کسی بخوره اما وقت نمی شد. بعد عروسی تصمیم گرفتم از این قرصهای ضد بارداری بخورم که حالا حالاها نگران نی نی و اینها نباشیم. البته قبلش با دکتر مشورت هم کردم.انواع و اقسامش و خوردم تا اینکه به این نتیجه رسیدم که ی ا س م ی ن  برای من از همشون بهتره.هرچند که دکترم می گفت تو این زمینه قرص گرون انتخاب نکن چون باید حالا حالاها بخوری اما آقای همسر هم مثل من معتقد بود بهتره از یک کارخونه خوب باشه تا بعدها مشکل هرمونی ایجاد نکنه.

خلاصه که اینها رو گفتم تا به اینجا برسم که یه مدتی بود که احساس می کردم هیچ میلی به روابط ز ن ا ش و ی ی ندارم. فکر می کردم علتش مشکلاتی بود که بین من و آقای همسر پیش اومده بود که من اینقدر سرد شده بودم.حتی ج ن س ی ن گ هم خوردم اما انگار نه انگار.آقای همسر هم که شدیدا شاکی بود که این چه وضعیه منم بهش می گفتم تقصیر خودته اینقدر اذیتم کردی سرد شدم.تا اینکه یه بار که با آقای همسر دعوام شده بود لج کردم و گفتم این ماه اصلا قرص نمی خورم و نخوردم. یعنی برای خودمم باور کردنی نبود که چه جوری صد و هشتاد درجه عوض شدم.منی که فکر می کردم هیچ حسی نسبت به آقای همسر ندارم همش چسبیده بودم بهش و ولش نمی کردم. لازم نیست بگم که آقای همسر هم از خوشحالی تو آسمونها داشت بال بال می زد دیگه.

خلاصه اینکه ما کشف کردیم علت سردی روابط بین ما این قرص کوفتی بود و فعلا خوردنش و گذاشتیم در فهرست ممنوعه ها. درسته که خوردنش یه مزایایی هم داشت مثلا مدت دوران خونریزی کم می شد و زمانش دقیق مشخص بود و  درد هم نداشتی و خیالت هم از بابت نی نی راحت بود و  ... اما واقعا به این بی حسی که در بدن بوجود می آورد و باعث می شد آدم عین روبات بی احساس باشه و از زندگیش و روابطش و ... هیچ لذتی نبره ، نمی ارزید.

این اواخر اگه می بینید رابطه من و آقای همسر خیلی بهتر شده یکی از علت هاش همین قطع کردن قرصه و مهر و محبتیه که به واسطه احساسی که تازگیها من به آقای همسر ابراز می کنم بینمون بوجود  اومده. چون آقای همسر فکر می کرد من دوستش ندارم و بهش هیچ احساسی ندارم اونم کم کم نسبت به زندگیمون سرد شده بود.کاش همه آدمها مثل ما بفهمند اشکال زندگیشون از کجاست و بتونند هر چه سریعتر حلش کنند تا روابط بینشون به شکل عادی برگره.

کامنت دونی این پست و باز می گذارم تا اگر کسی در این زمینه سوالی داشت بتونم بهش جواب بدم.

شاد باشید و پر احساسنیشخند

تا بعد.....

/ 2 نظر / 13 بازدید
ملیحه

سلام الیس جونممممممممممممم شاید باورت نشه، منم امروز خیلی اعصابم خرد بود و تموم روز رو از سردرد خوابیده بودم............ انشا... که زودتر مشکلت حل شه گلم............... چرا قسمت نظرات رو غیر فعال کردی اخه؟؟؟؟؟؟؟

nazli

وااااای آلیس تو رو خداااااا؟؟؟؟؟؟؟؟موثره یعنی؟؟؟من یه دوره زمان مجردیم یه مشکل هورمونی داشتم بعد دکترم ۶ ماه یاسمین و برام تجویز کرد...واااای هزززاااار تا جوش زده بودم رو صورتم...بعدش با دیان ادامه دادم و خیلی هم خوب جواب داد...بعد همیشه فک می کردم بعد عروسیمون حتما از دیان استفاده می کنم...یعنی به خاطر یاسمین بوده که اینطور شده بودی یا قرص ضد بارداری؟؟؟؟؟