رنگ موی جدید و سرما خوردگی-

سلام

دو روز پیش رفتم آرایشگاه و در یک حرکت کاملا غافلگیرانه موهام و کردم مشکی پرکلاغی.الان دیگه کاملا شبیه ما-ر-ی چی شدم.کلا قیافه ام شبیه این بچه تغس ها شده.خودم که خوشم اومد آقای همسرم خیلی خوشش اومد اما ملکه فرمودند رنگ روشن به من بیشتر میاد.بالاخره ملکه است دیگه اگه از عروس  زیاد تعریف کنه جای تعجب داره.البته من چون رنگ پوستم سفیده تقریبا همه رنگ مو بهم میاد.اینم بگم که ملکه بعضی اوقات هم خوب تعریف می کنه ها.مثلا چند وقت پیش جایی دعوت داشتیم که دو تا تازه عروس دیگه هم بودند که البته به نظر من قیافه بدی هم نداشتند.اما ملکه جان فرمودند که عروس من(یعنی بنده) از اون دو تا خیلی خوشگل تره .  با شنیدن این تعریف هم من علاقه ام نسبت به ملکه بسی افزایش پیدا کرد و کلی هم فکمان افتاد پایین که ملکه از کسی تعریف کرد.چون اصولا روالش به این صورته که از کسی تعریف نمی کنه!!!

خلاصه این آرایشگره بیشعور بعد رنگ و شستن موهام و خوب خشک نکرد و برگشتنی هم باد سردی می اومد و منم اتفاقا ماشین نداشتم. یه مسیری رو هم مجبور شدم پیاده بیام و نتیجه اش این شد که سرما خوردم اساسییییییییییی.دکترم که این چند روزه گیر نمیاد و فعلا دارم خود درمانی می کنم تا ببینم چی می شه.

آخرین پست امسال و انشالله امشب می نویسم. ولی چون رمزیه هرکسی رمز می خواد اینجا اعلام کنه.علتشم اینه که تعطیلات عیده و یک عده رفتن سفر و من نمی دونم کدام یک از دوستان هستند تا رمز و براشون بفرستم. 

 

/ 0 نظر / 4 بازدید