می خوام دور از همه دنیا توی حال خودم باشم

سلام به همگی

ببخشید که یه مدت نبودم و نگرانتون کردم.قبل سال تحویل می خواستم براتون پست بگذارم که متاسفانه فرصت نشد. الانم که دیگه خیلی زشته سال جدید و تبریک بگم نه؟؟

فقط آرزو می کنم امسال برای همتون پر از اتفاقای خوب و روزهای شاد باشه.

عرض کنم خدمتتون که زندگی در جریانه و منم تمام سعیم و می کنم که از روزهای عمرم درست استفاده کنم.بیشتر از همه دارم سعی می کنم که چیزهایی که  تو این مدت از دست دادم و دوباره بدست بیارم. یکیش تناسب اندامم بود که خدا رو شکر فقط 3 کیلو دیگه مونده تا به وزن هدفم برسم. یکیش مدرک ارشدم بود که گرفتم.بقیه شم اجازه بدین خورد خورد بگم.از همه اینها مهمتر اعتماد به نقسم بود که دارم روش کار می کنم تا مثل روز اولش بشه و در مجموع خیلی امیدوارم که تا پایان نیمه اول امسال تمام خواسته هام محقق بشه.

مهمترین چیزی که این روزها دارم روش کار می کنم اینه که برای خودم زندگی کنم و بس.یعنی کاری رو انجام بدم که از خودم رضایت داشته باشم و جوری زندگی کنم که از نظر خودم بهترین باشه و خوشحال باشم.البته تا اونجایی که بشه سعی هم می کنم که کسی رو ناراحت نکنم، ولی اگه کسی بخواد بهمم بریزه قطعا از زندگیم حذف می شه.یه جایی خوندم اگه کسی در خقتون بد کرد  و نتونستین ببخشینش سعی نکنید بدیش و  تلافی کنید چون اینطوری شما هم تبدیل به یه آدم بد می شین . فقط باهاش قطع رابطه کنید و عجیب این چمله به دلم نشست.

خلاصه که این روزها بیشتر به خودسازی می گذره.سعی می کنم زود به زود بنویسم اما واقعا بعضی اوقات حرف خاصی برای نوشتن نیست.

پی نوشت: آهنگ وبلاگم و خیلی دوست می دارم

/ 1 نظر / 4 بازدید
ملیحه

سلام منم دلم میخاد با کسایی که به همم میریزن قطع رابطه کنم......نمیدونم چرا هی نمیشه!!! دیروز هم که فال گرفتم نوشته بود کینه و کدورت ها رو بذار کنار...... اما نمیدونم چطوری؟ چون که قلبم از بعضیا حسابی ازرده شده....و این روزها همه دغدغه فکریم تلافی کردنه.......