آحرین پست سال 92

سلام

در آخرین دقایق سال 92 هستیم.سالی که برای من سال نسبتا خوبی بود.کلا این سومین عیدیه که من تو خونه خودم و کنار آقای همسر هستم و می تونم بگم امسال به نسبت دو سال قبل بهتر بود و بسیار امیدوارم که سال 93 از امسال هم بهتر باشه.

پیشاپیش آغاز سال 93 شمسی را به همه دوستان گلم و خواننده های این وبلاگ تبریک عرض می کنم و آرزو می کنم که سال جدید برای هممون پر از شادی و موفقیت و اتفاقات خوب باشه.

راستی امروز تولد من هم هست.هوراهوراهوراهورا

راستش من همیشه با تاریخ تولدم مشکل داشتم. آخه 29 اسفند هم شد تاریخ اونم برای منی که سزارینی بودم؟؟ مامانم که می گه دکتر تو عید نبود انداخت روز 29 امنیشخند البته توی شناسنامه ام اول فروردینه و خودمم معتقدم که خصوصیات اخلاقیم به فروردینی ها خیلی نزدیکتره تا اسفندی ها.احتمالا به این خاطره که اگه قرار بود طبیعی بدنیا بیام فروردینی می شدمنیشخند فقط مهربونیم ظاهرا به اسفندی ها رفته( آلیس خودشیفتهچشمک). خیلی هم تاریخ بدی نیست عوضش همه تاریخ تولدم و به خاطر دارن و معمولا هر سال تو خونه ما کنار سفره هفت سین یه کیک تولد هم هست.

عکس سفره هفت سین هم متعاقبا به این پست اضافه خواهد شد.

پی نوشت: اینم عکس سفره هفت سین ساده خونه ما که یک ساعت مونده به سال تحویل و با عجله چیده شده و ماهی و تخم مرغ هم نداره.(البته ففط بخاطر تنبلی در رنگ کردن تخم مرغ و شستن تنگ ماهی نه حمایت از این کمپین ها و گروههای مسخره که هر روز به یه چیزی گیر می دن و یه بیانیه ای صادر می کنندآخ)

 

/ 5 نظر / 11 بازدید
هدیه

تولدت مبارک عیدت هم مبارک،سفره هفت سین هم مبارک. انشااله که سالی شاد شاد رنگی رنگی داشته باشی. [ماچ][گل][ماچ]

زیر این آسمون آبی (فاطیما)

سلام عزیزم با تاخیر هم تولدت مبارک و هم سال نو انشالله سالیان سال در کنار همسر و بچه هات [چشمک] خوش و خرم زندگی کنی

لیلی

چیدمانش زیباست. مهم کادوی تولد هست که نباید با عیدی ادغام بشه[نیشخند]

زیر این آسمون آبی (فاطیما)

تو سال 92 موندی هنوز؟ [ابرو]