زندگی متاهلی با زندگی مجردی خیلی فرق می کنه.بالا و پایین زیاد داره.هم معایب داره و هم مزایا. هم روزهای خوب داره و هم بد.هم دعوا داره و هم شادی. اگه هر کسی اومد بهتون گفت که زندگیش فقط روزهای خوب داره و یا فقط روزهای بد داره مطمئن باشید که داره الکی اغراق می کنه.اینو از روزی که ازدواج کردم و به هرکی که ازم سوال کرده گفتم.هرکی می گه زندگی ما فقط عشق و عاشقیه دروغ می گه.هرکی می گه زندگی ما همش دعوا  و مرافه است اونم دروغ می گه.زندگی متاهلی پایین و بالا زیاد داره و هیچوقت یه روند نیست.

 

یه نصیحت:

هیچ وقت از روی نوشته ها و حرفهای کسی درمورد زندگیش قضاوت نکنید. نه حسرت زندگی کسی رو بخورید و نه برای کسی دل بسوزونید.نه فکر کنید کسی خوشبخته و نه فکر کنید بدبخته.هیچ کس نمی دونه پشت این نقابهایی که این روزها همه به چهره  هامون می زنیم و خودمون و خوشبخت یا بدبخت نشون می دیم چه خبره جز خودمون.

 

 

/ 2 نظر / 22 بازدید
حامد

سبك نگارش قشنگي داري ، نظر نميدم كه تعداد كامنتام بالا باشه ، فقط يه چيزي من بهت بگم ؛ البته كه نصايحت اصل كار و واقعا هم درسته در زبان لاتن قديم كه الان شده لاتين مي گفتند "پرسون" يعني نقاب - ولي 99 درصد انسانها سياستي همه گير و فراگير ندارن كه بتونن هميشه نقش بازي كنن گاهي نقش و نقاب رو بعلت عصبانيت ، شهوت ، يه نيازي بر آب ميدن و "خود" حقيقي لو ميره . خوشبخت باشي

نوشین مامان هستی

ممنون بابت رمزززززز کاملا باهات موافقم عزیزم کاش کسی رو راحت قضاوت نکنیم ...[قلب]