بی اعتمادم کن به همه دنیا اینکه با من باش

 کنار من تنها , کنار من تنها , کنار من تنها

 از اولین جملت فهمیده بودم زود عشقای قبل ار تو سوئ تفاهم بود

 اونقد می خوامت همه باهات بد شن *با حسرت هر روز از کنار ما رد شن

 

حالم عوض میشه * حرف تو که باشه

اسم تو بارونه * عطر تو همراشه

اون گوشه از قلبم * که مال هیچکس نیست

کی با تو آروم شد * اصلا مشخص نیست

این آهنگ شادمهر و خیلی دوست دارم.تو عروسیمونم برامون پخش کردن. 

زندگی هم خوبه.سال تحویل امسال اینقدر خسته بودم که برای اولین بار هیچ دعایی نکردم.یعنی کلا حواسم به دعا نبود.فقط دم سال تحویل با آقای همسر کلی همدیگر و بغل کردیم.اما عوضش موقع فوت کردن شمع تولدم کلی آرزو کردم. امیدوارم که امسال سال خیلی خوبی باشه.

عید کلا خوب بود.یا مهمونی بودیم یا گردش می رفتیم .یه روزم رفتیم پیک نیک سمت آبنیک.کلی هم اونجا برف بود و هوا هم عالی بود. ناهارم جوجه و چنجه آماده کرده بودم که رفتیم اونجا و آقای همسرم بساط منقل و راه انداخت و کلی هم خوشمزه شده بود.جای همه خالی.معمولا پیک نیک و همه دست جمعی می رن اما به نظر من تنهاییشم خوش گذشت.به قول داییم تنهایی رفته بودیم خاله بازینیشخند

کلا آقای همسر آدم خوش گذرونیه.از این اخلاقش خوشم میاد که اهل گردش و عشق و حاله.چون خودم بابام اصلا اینجوری نبود و حوصله پیک نیک و این چیزها رو نداشت برای همین همیشه عاشق آدمهایی بودم که اهل تفریح و گردشن.

چند روز پیشم ملکه اومده بود خونمون و قرار بود از اینجا هم بریم جایی که خفمون کرد اینقدر غر زد.من نمی دونم این زن چرا اینقدر انرژی منفی داره و اینقدر لوسه. تو خونه که همش می گفت بریم دیر شد چرا نمی ریم زود باشین.البته به من نمی گفتا به آقای همسر می گفت منم صداش و می شنیدم.بعدشم که رفتیم خیابونها ترافیک بود همش غر غر که چرا ترافیکه و دیر می رسیم.خدائیش هر وقت ما باهاش جایی می ریم اینقدر اعصاب خرد می کنه که آخرش شب من با آقای همسر دعوام می شه.10 بارم گفتم من با ایشون جایی نمی یام و تنها بریم اما نمی دونم چرا بازم  یه جوری پیش میاد که ما مجبور شیم یه جایی رو با هم بریم.

راستی خیلی حرفها واسه گفتن دارم اما حس نوشتنم نمیاد.خدایا در سال جدید این حس نوشتن را به ما عطا فرما.آمین

 

 

/ 1 نظر / 5 بازدید
لیلا

قدر شوهر خوش گذرون رو بدون.... نعمتیه[چشمک]