34

کم کم دارم وسایل هام و از خونه پدری جمع می کنم و می برم خونه خودم. حس قشنگیه حس مستقل شدن.اینکه من بشم خانم یه خونه و اختیار زندگیم دست خودم باشه.اینکه یکی رو داشته باشم که همیشه کنارم باشه و درکم کنه و بتونم باهاش صحبت کنم و تو زندگیم بهش تکیه کنم.

وای که چقدر من وسیله دارم.یعنی اینقدر در طی این چند سال اخیر با عشق و علاقه واسه خونه خودم خرید کردم که الان نمی دونم اینهمه وسیله رو کجا جا بدم.اینقدر لباسای خوشگل خریدم که خودم دلم واسشون ضعف می ره چه برسه به آقای همسر.کلی پیراهن و دامن های کوتاه و جینگولی.دیگه در مورد لباسهای زیر و لباس خواب و تعدادشون حرفی نمی زنم چون اینجا خانواده رد می شه.فقط همینقدر بگم که خواهرم اومده بود دیده بود کلی تعجب کرده بود که اینهمه رو می خوام چیکار.کلا من همیشه به لباسای جینگولی علاقه داشتم.مخصوصا چون قدم بلنده  و  هیکلم نسبتا خوبه خیلی لباسهای کوتاه و تنگ و باز به تنم قشنگ میشه. جون برادر داشتم مادرم هیچوقت اجازه نمی داد لباس باز یا کوتاه تو خونه بپوشم و منم هروقت هر لباسی چشمم و می گرفت ،می خریدم و نگه می داشتم برای خونه خودم که اونجا بپوشم.واسه همین حالا کلی لباس نوی نپوشیده خوشگل دارم.

مبل و تخت خواب هم سفارش داده شد. به نظر خودم که خیلی خوشگلن .شاید تو یه پست خصوصی عکسشو برای کسانی که  همیشه  خواننده اینجا هستند گذاشتم.کارهای خود عروسی هم تقریبا تمام شده.حتی لباس پاتختیم رو هم خریدم. مهمانها  هم همه دعوت شدند اما کارتها هنوز پخش نشده.

 

 

 

/ 2 نظر / 2 بازدید
سما

خوشبخت باشي عزيزم[قلب]