این چند وقت....

سلام

این چند وقته اتفاقات زیادی افتاده که من ثبتشون نکردم.

اولیش این بود که آقای همسر و با خودم بردم دکتر تغذیه.تو همون یه ماه اول 4-5 کیلو لاغر شد ولی اینقدر اخلاقش افتضاح شد که خودم بهش گفتم دیگه نرو.همش گیر می داد، همش غر می زد و خلاصه کلافه ام کرده بود.

دومین موضوع همون سقف دستشوییمون بود که تا همین دیروز گیر نقاش بودیم.یعنی فکر کن خونه ما الان یه فرشم نداره.بخاطر این بنایی ناخواسته همه زندگی رو جمع کرده بودیم و من تازه از امروز دارم سعی می کنم تند تند تمیز کاریها رو انجام بدم که بتونیم زودتر فرشهایی که از قالیشویی گرفتیم و پهن کنیم و پرده ها رو نصب کنیم و این خونه سروسامون پیدا کنه.

مشکل سوم قصیه مالیه.یعنی کلی تو این ماه خسارت مالی الکی خوردیم.به عنوان مثال وقتی نقاش اومد برای سقف دستشویی ازش خواستیم که پایین در دستشویی که خراب شده بود رو هم رنگ بکنه .اونم دستگیره رو در آورد اما قفل در و در نیاورد.منم اون روز خونه نبودم و خونه ملکه جان بودم که دیدم آقای همسر زنگ زد و داره نفس نفس می زنه.نگو بنده خدا رفته بوده دستشویی و حواسش نبوده که قفل در بهش هست و در و می بنده و چون دستگیره هم نداشته تو دستشویی گیر می کنه و منم که خونه نبودم و مجبور می شه در و بشکنه و بیاد بیرون.خلاصه مجبور شدیم بریم یه در برای دستشویی بخریم.دیگه اینکه اومدیم پرده ها رو با آقای همسر باز کنیم و هردومون رفتیم لبه تخت وایستادیم و میله زیر تخت خم شد و یکی از چوب های زیر تخت شکست.این بار هم مجبور شدیم هم یک کلاف برای زیر تخت درست کنیم و هم نئوپان برای زیر تخت بخریم.البته اینکار و بالاخره باید انجام می دادیم چون کلاف آهنی زیر تختمون خیلی نازک و بی خود بود.ماشالله آتلیه هم که ما رو دستگاه خودپرداز می بینه.هر دفعه رفتیم پیشش کلی پیاده شدیم.خوشبختانه بالاخره آلبوم ها رو گرفتیم.حالا فقط فیلم مونده که قرار بود اصلاحیه هاش انجام بشه و بعید می دونم تا شب عید چیزی تحویلمون بده.

باز هم خدا رو شکر سلامتی باشه بقیه مشکلات قابل حله.

یه موضوع دیگه اینکه من از کارگر شدیدا بدم میاد.یعنی همشون از نظر من کثیف کار ی می کنند و دل نمی سوزونن. برای همین برای خونه خودمون کارگر نگرفتم و خودم خورد خورد دارم کارها رو انجام می دم و دیوارها رو می شورم.درسته که بیشتر طول می کشه و خودم خسته می شم اما حداقل خیالم راحته که همه چیز اونجور که خودم می خوام تمیز می شه.

تا بعد...

/ 2 نظر / 2 بازدید
مارال

ینی دقیقا من و یاد پت و مت انداختی دختر.ولی یه مثالی هست می گن به سلامتی پت و مت نه به خاطر این که خرابکار و بامزه ان به خاطر این که تا اخرش با هم موندن

ملیحه

سلام عزیزم............ مواظب خودت باش......... اره درسته.........سلامتی بالاترین نعمته........... انشا... که همیشه خوب و سلامت باشی..........[ماچ][گل]