اتمام عملیات خونه سابی

یه سلام بهاری خدمت تمام خوانندگان عزیزم

امیدوارم که تعطیلات خوبی رو سپری کرده باشید.من که خوشحالم تعطیلات تموم شد چون واقعا تمام روال زندگیم بهم ریخته بود.حتی یه خط هم نتونستم درس بخونم.ناراحت 

اما الان حس خیلی خوبی دارم.خوب من دختر بهارم و توی فصل بهار واقعا حالم خیلی خوبه.به جز این هم بالاخره این خونه ما بعد مدتها شد خونه.یعنی اگه بگم کل خونه و وسایلش و شستم و تمیز کردم دروغ نگفتم. دوست داشتم تا قبل از سال تحویل کارهام تموم بشه اما این مسافرت شمال باعث شد که نشه. اما به هر حال الان تموم شده و منم یه آلیس خوشحالم که نشستم روی مبل و لپ تاپم رو هم گذاشتم روی پام و دارم تلویزیون می بینم و هم زمان هم این پست و برای شما می نویسم.

به امسال خیلی امیدوارم یعنی یه حسی بهم می گه امسال برای من سال خیلی خوبیه.امیدوارم که واقعا همینطور باشه.تا الانش که بد نبوده.

از ملکه جان بگم که با این عروس گیس بریدشون(خودم و می گمچشمک) رفیق شده اساسی.یعنی همچین تازگیها هوای من و داره تماشایـــــــــــی.حالا اون بی مهری اولیه چی بود و این علاقه الان چیه ما که نفهمیدیم.البته این و اضافه کنم که یه مقدار زیادی از مشکلات بین ما بخاطر بی سیاستی آقای همسر بود که برای توجیه خودش من و جلوی مادرش خراب کرده بود اما الان چون خودم مستقیما با ملکه در ارتباطم دیگه این مشکل خدا رو شکر پیش نمی یاد. ای وای از این بی سیاستی و لوس بازی آقایون.

تا بعد....

/ 0 نظر / 13 بازدید