54

سلاممممم

من امروز بسیار خوبم.یعنی هرچی این کارهای عقب افتادم و انجام می دم روحیه ام شاد می شه.عرض کنم خدمتتون که دیروز با سه ماه و خرده ای تاخیر بالاخره رفتم درخواست تعویض گواهینامه را دادم.حالا فکر نکنید منی که سه ماهه از اعتبار گواهینامه ام گذشته و عین خیالم نبود اهل ماشین سواری نیستم.اتفاقا یکی از بزرگترین تفریحات من در زندگی رانندگیه.وقتی می شینم پشت فرمون ماشین حس خیلی خوبی پیدا می کنم.برای همین همیشه هروقت خیلی دلم از زمین و زمان می گیره می پرم تو ماشین و بعدش تمام تلافی این روزگار و سر پدال گاز در میارم و هی فشارش می دم و اونوقته که حالم کلی بهتر می شه.البته اینم بگم که اینجانب خدا رو شکر و بنا به تایید اطرافیان دست به فرمون خوبی دارم و اصلا بی احتیاط رانندگی نمی کنم.اینم گفتم که نگرانم نشین.

خلاصه گفتن چون یه صفایی به چشمهاتون دادین با این جناب لیزر باید دوبار برید برای معاینه چشم.منم که حساسسسسس.یعنی متنفرم از معاینه چشم.از این که این علامتهای کج و معوج و بگذارن جلوت و بگن بخون.اه اه اه.

خلاصه دکی اولی تو محل خودمون بود.یعنی محل خونه مامانم اینا.بسیار خوب بود.یعنی عاقلانه برخورد می کرد.بابا می خوای ماشین و ببینی دیگه نمره چشم که نمی خوان بهت بدن.اما امان از دکتر دومییی.دکی بعدی تو محل خودمون نبود.یعنی دکتری رو پیدا نکردیم که اونساعت باشه.منم دیدم تا عصر برای تاییدیه یه دکتر نمی تونم صبر کنم.تازه ساعت 3 هم این دفتر پلیس می بست و کارم به خاطر یه تاییدیه دکتر می افتاد برای یک روز دیگه.این بود که رفتم سمت ستارخان.و امان از این دکتررررررررر.یه تابلو داشت مورچه ای. تازه می گفت برو ته اتاق وایسا بخون.بهش می گم دکتر جان مگه می خوایم پلاک ماشین ها رو از 600 کیلومتری بخونیم که اینطوری معاینه چشم می گیری.می گه البته نیروی انتظامی هم گفته تا 0.7 قبوله و نیاز نیست چشم ده دهم باشه ولی من کار خودم و می کنم.منتظر خلاصه از خوان این دکتر هم با موفقیت عبور کردیم و پروندمون رو هم تحویل پلیس جان دادیم و خلاصصصصصصصص. 

جمعه و شنبه هم کلی خونه رو شستم و سابیدم و الان کلییییییییی حس خوب دارم.یعنی هیچ وقت فکر نمی کردم گرد و خاک اینقدر انرژی منفی داشته باشه .

راستی یه سوال.ما هنوز عکس عروسیمون و نتونستیم بزنیم به دیوار.یعنی سایز این تخته شاسیه خیلی بزرگه و سنگینه و عمرا هم با اون شیار پشتش رو دیوار بند نمی شه.کسی می دونه چی کار باید بکنیم؟

/ 1 نظر / 2 بازدید
یه گوریل

سلام ببخشیدا این فقط یه نظره ...اگه دوست داشتین بهش فکر کنین اگرم نه اصلابهش فکر نکنین بذارینش روی سه پایه نقاشی عینهو همون سه پایه ای که نقاشا بوم رو میزارن روش و نقاشی میکشن منتها باید پایه اش یه سیلر کیلر بخوره ... اگه دوست داشتین بهش فکر کنین