بعضی وقتها بعضی آدمها کاری در حقمون می کنند که نمی تونیم ببخشیمشون و دوباره باهاشون همکلام بشیم.در واقع یه جوری انگار دلمون باهاشون صاف نمی شه و وقتی هم دلت با کسی صاف نباشه نمی تونی دیگه باهاش مثل قبل راحت باشی و حرف بزنی.

دیشب تا صبح بعد مدتها خواب کسی رو دیدم که خیلی دوستش داشتم اما کاری کرد و حرفهایی بهم زد که دلم از دستش هزار تکه شد.توی خواب مثل همیشه کلی از دست خودش و کارهاش و شوخ طبعیش که من عاشق همین روحیه اش بودم خندیدم و شاد شدم اما صبح که بیدار شدم و یاد  کارهایی که کرده  بود افتادم  دوباره دلم گرفت و کلی گریه کردم.آخه باور کنید من هیچ بدی در حقش نکرده بودم و همیشه برام خیلی عزیز بود.

دروغ چرا هنوزم وقتهایی هست که دلم براش تنگ می شه اما متاسفانه این رابطه مثل یه آبی بوده که ریخته شده ودیگه نمی شه جمعش کرد. اینم می دونم که دیگه هیچ وقت هیچی مثل قبل نمی شه. هیچی.....

 

/ 1 نظر / 38 بازدید
ملیحه

سلام الیس جونممممممممممممممم وای چقدر نوشته این تصویره زیباست..............خیلی خیلی به دلم نشست........ این جمله دوری و دوستی و حرفای قشنگی هم که در این باره زدی خیلی خیلی جالب بود........و البته حقیقت محض!!!!!! موفق باشی عزیزم......و البته روز به روز اگاهتر و هوشیارتر بووووووووووووووووووووووووووووووووووس.