یادداشت دوم

سلام

......

.............

امروز با آقای همسر بعد مدتها رفتیم بازار گردی.راستش این آقای همسر بازار و خیلی دوست داره و زیاد هم می ره.کلا حال می کنه هر چیزی می خواد بخره بره از بازار تهران بخره و اینه که اکثر جاهای بازار و خوب می شناسه.منم قدیما باهاش زیاد می رفتم ولی خیلی وقت بود که نرفته بودم.اینبار رفتیم رستوران مسلم ناهارخوردیم.معمولا همیشه می رفتیم یا شرف الاسلامی یا لوکس شمشیری و برای اولین بار بود که رفتیم مسلم.خیلی هم شلوغ بود .آقای همسر از غذا خوشش اومد اما من غذای شرف الاسلامی رو بیشتر ترجیح می دم.به نظرم خوشمزه تره.ولی در کل رستوران معروف و شلوغیه این رستوران مسلم.

کلا امروز بازار خرید خاصی نداشتیم.من دنبال سنجاق شینیون بودم که خوشبختانه گیر آوردم و دو تا جوراب شلواری خوشگل طرح دار هم خریدم.یعنی عشق من این جوراب جینگیل پینگیلاست.اگه شد تو پست بعدی عکس از خریدهام می گذارم.موقع برگشت هم یه سر به مروی جان زدیم و از اون قهوه فروشی معروفش یه اسپرسو برای آقای همسر و یه کاپوچینو هم برای من گرفتیم و زدیم بر بدن.اتفاقا هوا سرد بود و یه بارون نم نمی هم می اومد و جای شما خالی حسابی چسبید.راستش این چند وقت همش با ماشین بیرون می رفتیم و حسابی دلم واسه یه پیاده روی دونفره تنگ شده بود.اصلا کیف بازار گردی به نظر من به همین پیاده روی اجباریشه.

یه موضوع دیگه ای رو هم می خواستم تو این پست بگم.اونم در مورد قولی بود که لهتون دادم که درباره خاطرات روز عروسیمون بنویسم.راستش هرچی با خودم کلنجار رفتم دیدم توانایی نوشتنش و فعلا ندارم.یعنی هنوزم یادآوری خیلی از کارهایی که اون زن خبیث ( ملکه) انجام داد آزارم می ده.نه فقط درروز مراسم بلکه در کل زمان خواستگاری تا عروسی ما عین ملکه ها پاشو انداخت رو پاشو نشست و سگ دو زدن من و پسرش و پدر و مادر من و تماشا کرد.حتی یه تعارف خشک و خالی هم نکرد که اگه کاری هست ایشون انجام بده.دیگه رفتارهای خاصش و  قیافه گرفتنهاش یه سری حال گیریهاش بماند.البته اصلا فکر نکنید که اینها فقط در مورد من بوده ها.راستش من فقط یه جاری دارم و خواهر شوهر هم ندارم.جاری منم فقط یه بچه داره.اینطور که من شنیدمساکت این خانم حتی برای زایمان عروسش هم حاضر نشده بیمارستان بره و  فقط عین آدمهای هفت پشت غریبه بعدا رفته بیمارستان و نوه اش و دیده.اونم تازه اولین نوه اش بوده.یعنی آدم دیگه چه جوری باید تنها عروسش (اونموقع من نبودم دیگه چشمک)و ضایع کنه جلوی همه؟؟؟ می بینید که این خانم کلا خودش و خیلی دست بالا می گیره و از خود مچکره.

می دونید من واقعا برای خودم ناراحت نیستم.برای این ناراحتم که با کارهاش آبروی من و پیش خانوادم و فامیل برد.آخه آقای همسر انتخاب من بود و اونا همه چیز و از چشم من می بینند.حالا پدر و مادر من که چقدر گله و شکایت ازش کردن به کنار کاری کرد که بعد پا تختی یه عده از فامیل هم  از کم محلی هاش و چشم و ابرو اومدنش به خانواده من گله کردن که مگه دختر ما چی کم داشت که اینقدر مادر شوهره اخمهاش تو هم بود و هیچ کس و آدم حساب نمی کرد؟؟ 

اما این چند وقتی که گذشت اتفاقات خوبی تو این زمینه افتاد. خدارو شکر آقای همسر هم داره دوزاریش نسبت به رفتارهای بد مادرش می افته و اومده تو جبهه من و کم و بیش با مادرش سر کارهاش بحث می کنه. حتی چند وقت پیش سر یه عروسی که رفتیم و کاری که مادرش کرد اونقدر از دستش شاکی شد که دو هفته باهاش قهر کرد.من واقعا راضی به دعوای مادر و پسر نیستم اما همینکه می بینم داره چشمهاش و به روی واقعیت باز می کنه خوشحالم.

حالا کم کم براتون تعریف می کنم که چه اتفاقی بین آقای همسر و مادرش افتاد.

تا بعد.....


/ 3 نظر / 2 بازدید
زیر این آسمون آبی (فاطیما)

سلام منم عاشق پیاده روی و بازار گردی های دو نفره ام مخصوصاً چای یا قهوه خوردن تو هوای سرد امان از دست این مادرشوهرا که هرکاریشون کنی بازم زهرشونو می ریزن باز خوبه همسرت اومده تو جبهه ات مادرشوهر منم بد نیست اما گاهی دخالت هایی میکنه که فکر میکنه بخاطر خیرخواهیشه و همسرم هم با حفظ احترام جوابشو میده یا هوای منو داره خدا این همسرای فهمیده رو برای ما نگه داره [چشمک]

ملیحه

سلام الیس جونمممممممم به به.....همیشه به بازارگردی و شادی و پیاده روی......[لبخند] اوف چه مادرشوهری!!![عصبانی]

یه گوریل

به به بازار تهرون و نم بارون و پرسه زنون با همسرون وخرید کنونو قهوه خورون و ....چه شــــــــــوَ َد.خیییییییییییلی نوستالژیک بود. خوشحالم که خوش گذشته .انشاالله همیشه به خوشی