بالاخره تموم شد

سلام

وقتی بعد کلی وقت می نویسی اصلا یادت می ره که از کجا و چطوربنویسی.خبر خاصی نیست درگیر کار و زندگی و کلا روزمره گی های زندگی هستم و دعاگوی خدا برای تمام نعمت های بی پایانش.

چند روزی می شه که مدرک فوق لیسانسم آماده شده و گرفتمش. اینجا نگفتم اما بالاخره ترم پیش از پایان نامه ام دفاع کردم و با یه نمره خوب فارغ التحصیل شدم. خدا رو شکر که از این قسمت زندگی هم توانستم سربلند بیرون بیام.اما دو تا قورباغه دیگه تا عید هست که اونها رو هم باید قورتشون بدم تا از خودم رضایت کامل داشته باشم.خدا کنه بتونملبخند

و اما عکس ها:

در پایان نامه های کارشناسی ارشد یه صفحه است به اسم صفحه تقدیر و تشکر. البته اینکه این صفحه را پایان نامه ات داشته باشه یا نه اختیاریه اما به نظر من این صفحه قشنگ ترین بخش پایان نامه است . چون می تونی از زحمات عزیزانی که همه جوره بهت کمک کردند تا به این درجه برسی تشکر کنی و شاید اینطوری بشه یه بخش خیلی کوچکی از محبتهاشون و جبران کرد. این هم صفحه تقدیر و تشکر پایان نامه من هست:

 

دیگه فکر کنم همه بدونند که من تا چه حد عاشق شیرینی و دسر هستم.اصلا علت چاق شدنم هم همین بود.یعنی تو عروسی و مهمونی و اینجور جاها من همیشه اول می رم سراغ دسر ها. الانم یه مدته گیر دادم به ژله تزریقی .با اینکه مبتدی به حساب میام و فکر کنم سومین یا چهارمین باریه که درست کردم به نظر خودم بد نشده . این هم ژله های من:

 

 

 

 

این عکسها را برای خودم گرفته بودم تا یادگاری داشته باشم و اصلا قصد انتشارشون و نداشتم. برای همین هم کنار ژله ها را تمیز نکردم.اما الان چون پستم خیلی کوتاه بود گذاشتمشون.

شاد باشید

تا بعد....

/ 2 نظر / 441 بازدید
زیر این آسمون آبی (فاطیما)

سلام عزیزم مدرکت مبارکه انشالله بتونی بهترین استفاده رو ازش ببری چقدر این ژله ها قشنگن واقعاً هنرمدانه است آدم دلش نمیاد بخورتشون ازبس بامزه است