47

همه آدمها یک سری خصوصیات خوب دارن و یک سری خصوصیات بد.شخصا آدمی هستم که خیلی روی خصوصیات اخلاقی خودم کار می کنم.یعنی کسانی که من و می شناسن می دونن که چقدر روی هر کاری که انجام می دم حساسم و بیشتر از هر آدمی به خودم و رفتارم گیر می دم و گاها بابت یک رفتار نادرستم از دست خودم حرص می خورم و غصه می خورم.

یک اخلاق دیگه ای هم که دارم که نمی دونم خوبه یا بد.اونم اینکه به هیچ چیز قانع نیستم.یعنی هر پله ای که توی زندگیم بالا می رم دنبال پله بالاترش هستم.شاید بشه اسمش و گذاشت یک جور بلند پروازی.البته این بلند پروازی خیلی باعث پیشرفت من شده ولی از طرفی هم باعث شده نتونم از اون چیزهایی که دارم لذت ببرم.یعنی تو زندگیم خیلی کم پیش میاد که من از ته دلم شاد باشم. با اینکه می دونم و دیدم که خیلی ها حسرت چیزهایی که من دارم و دارن اما نمی دونم چرا من نمی تونم بابت داشته هام شاد باشم و اینقدر بابت نداشته هام غصه نخورم.

قراره ملکه بیاد خونمون.فعلا که روابط حسنه است و امیدوارم که این دوری و دوستی جواب بده و تا آخر هم همینطور بمونه.خدائیش ملکه آدم بدجنسی نیست فقط کمی تا قسمتی نچسبه.منم که حساسسسسسسسس.یادمه یه دوستی قدیما بهم می گفت تو خیلی حساسی و بعد از ازدواج بابت این حساس بودنت لطمه می خوری. راستش حالا می فهمم که چی می گفت.

 

/ 2 نظر / 3 بازدید
یه گوریل

برقرار باشید

حمید

سلام دوست گرامی خیلی دوست دارم نظر شما را درباره حجاب بدانم خوشحال می شوم به وبلاگم تشریف بیاورید و اعتقادتان را بیان بفرمایید منتظر حضور گرمتان هست