امروز موندم خونه که یکم اوضاع خونه رو سرو سامون بدم.خدا رو شکر که فعلا سرکار نمی رم که مجبور بشم برای یه روز مرخصی کلی با همه سر و کله بزنم.کار ما هم حساسه و واقعا درک می کنم که نبود یه نیرو چقدر کار بقیه رو دچار مشکل می کنه.

خونه کوچیک یه سری مزایا داره و یه سری معایب.حسنش اینه که یه چرخ بزنی همه خونه تمیز می شه و کلا تمیز کردنش راحته.اما عیبشم اینه که کافیه چند تا تیکه چیز این ور و اون ور بگذاری و یهو می بینی خونه نیست که شده بازار شام!! یعنی همونقدر که سریع تمیز می شه سریع هم کثیف می شه.

بالاخره یکی از تصمیمات چند وقت اخیرم و عملی کردم و وقت گرفتم برای لیزر.شنیدم لیزر روی پوستهای سفید و موهای نسبتا ضخیم بهتر جواب می ده و این دقیقا دو ویژگیه که من دارم. امیدوارم که واقعا همینطور باشه و جلسات زیاد طولانی نشه.

کلی برای یکی دو سال آینده برنامه دارم که دارم کم کم عملیش می کنم.یکیش مربوط به همین نوشتن های پراکنده و وبلاگه که شده جزئی از زندگی من.یکیش مربوط به موبایلمه که یه خط اعتباری خریدم و می خوام از اون استفاده کنم که اینقدر هر ماه پول الکی نریزم تو جیب مخابرات. به مرور شاید در مورد بقیه اش هم اینجا نوشتم.

تا بعد...

 

/ 2 نظر / 24 بازدید
ملیحه

سلام عزیزم......... ایشالا که بتونی همه برنامه هاتو عملی کنی........ راستی ایرانسل بهتر از اعتباریه........ بوووووووووووووووووووووووووووووووووس